تاریخ امروز: پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 407
بازدید دیروز: 1680
بازدید هفته: 10975
بازدید ماه: 18187
بازدید کل: 3905170
درباره ما 
 

سیستم های مخابراتی پاناسونیك در انواع رومیزی و بی سیم، تك گوشی، دوگوشی و... با امكانات جانبی از قبیل منشی و باطری پشتیبان همچنین سیستم های اداری سانترال از ظرفیت پایین تا ظرفیت بالا و همچنین پر ظرفیت، همواره از محصولات خوب و در حال حاضر بهترین انواع موجود در بازار ایران می باشند. ما نیز بر آن هستیم تا با ارائه بهترین خدمات، رضایت هموطنان گرامی را تامین نماییم.

ایران پاناسونیک

تاریخچه شکل گیری شرکت پاناسونیک و نیز اهداف اصلی مدیران آن و نحوه عمل آنها خالی از لطف نیست. ببینیم که چگونه یک شرکت می تواند به جمع برترین های دنیا بپیوندد. در اینجا به مرور مختصری از آن می پردازیم:
 

 
   
 


مرد خوشبخت زیر درخت چنار مفهوم ژاپنی نام كونوسوكی ماتسوشیتا بنیانگذار شركت ماتسوشیتاست، گرچه بیماری طاقت فرسای دوران كودكی او، احتمال زنده ماندنش را بسیار كم جلوه می داد، اما عملا او فرصت یافت حدود یك قرن در این جهان زندگی كند و با فكری روشن و دیدگاهی والا، تنها با سرمایه 100 ین شركتی را بنیان‌گذارد كه اكنون با عرضه محصولات بسیار متنوع در حوزه های گوناگون تحت نامهای تجاری ناسیونال، پاناسونیك، تكنیكس و كواسار، بیش از 300 هزار نفر را در سراسر جهان به كار گیرد تا درآمد سالانه ای حدود 80 میلیارد دلار داشته باشد و قدیمی‌ترین و بزرگترین بنگاه جهانی ژاپن محسوب شود. شركت او از بسیاری جهات نمونه و منحصر به فرد است.

بنیان شركت و پایداری طولانی آن مرهون عظمت فكری شخصیتی همچون ماتسوشیتاست كه نه تنها بنیانگذار شركت محسوب می شود بلكه به دلیل داشتن ایده‌های عمیق انسانی در مشی مدیریتی خود، در ژاپن به عنوان پدر مدیریت ژاپن شناخته می شود و با عرضه اندیشه های خویش، در سطح جهان نیز به عنوان مدیری اثربخش مطرح است.

شركت ماتسوشیتا در سال 1918 با همت كونوسوكی ماتسوشیتا تاسیس شد. سرمایه اولیه تاسیس شركت، تنها 100 ین (یك دلار_) بود كه ماتسوشیتا با كمك همسر و برادر همسرش (مؤسس شركت سانیو) آن را تامین كرد و شركت را راه انداخت تجربه ای كه او به عنوان یك برقكار جوان در شركت برق اوزاكا اندوخته بود او را واداشت كه تولید و عرضه سرپیچ لامپ را كه مدتها روی آن كار كرده بود، به عنوان اولین فعالیت و