تاریخ امروز: چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 137
بازدید دیروز: 987
بازدید هفته: 3989
بازدید ماه: 3109
بازدید کل: 2917238
تاریخ انتشار مقاله: پنجشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ --- ۱۳:۲۱ تعداد مشاهده: 566 بار
دسته مقاله:
نکات کلیدی خرید سشوار عنوان مقاله:
مدیر محتوا توسط:
نکات کلیدی خرید سشوار چکیده مقاله:

نکات کلیدی خرید سشوار


شايد مهم‌ترين ملاك براي خريد يك سشوار خوب براي شما همان سشواري است كه آرايشگر‌تان از آن براي آراستن موهاي شما استفاده كرده اما اين طور نيست. در مرحله اول بعد از طرح نياز براي خود بايد سراغ گزينه‌اي برويد كه تمام خواسته‌هاي شما را از يك خشك‌كننده و حالت‌دهنده مو برآورده كند. براي مثال موهاي هميشه بلند و ضخيم شما، نياز به وسيله‌اي پرقدرت و قوي و موهاي كوتاه و حالت‌دار شما يك حالت‌دهنده معمولي با سرهاي حالت‌دهنده متفاوت را مي‌طلبد. پس براي قدم اول انتظار خود را از يك سشوار مشخص كنيد.
- در قدم بعدي سراغ سشواري برويد كه درجه‌بندي دما بين دماي سرد، متوسط و گرم داشته باشد تا شما در موقعيت‌هاي مختلف بسته به نوع نياز‌تان بهترين استفاده را از آن داشته باشيد. پس دستگاهي را انتخاب كنيد كه دكمه تنظيم دما و وات مشخص داشته باشد تا با توجه به نياز‌تان شدت آن را كم يا زياد كنيد. همان‌طور كه حرارت گرم، مو‌ها را حالت مي‌دهد حرارت سرد هم به ثابت شدن و حفظ شكل موهاي‌تان كمك ويژه‌اي مي‌كند.
- اگر از آن دسته افراد هستيد كه سشوار كشيدن براي شما سالي يك‌بار اتفاق مي‌افتد فكر خريد دستگاهي گران قيمت را نكنيد چرا كه با يك سشوار معمولي، كم قدرت و ارزان قيمت هم كار شما راه مي‌افتد.
- موتورهاي پر قدرت اما كم صدا هم كه در ويژگي‌هاي برخي سشوار‌ها موجود هستند نعمت بزرگي محسوب مي‌شوند. پس هنگام خريد به قدرت دستگاه، صدايي كه از آن خارج مي‌شود و دميدن باد آن توجه داشته باشد.
 
پیش از خرید سشوار انتظارات خود را از این دستگاه با توجه به حالت و اندازه موهای‌تان مشخص و بعد از طرح نیاز یکی از انواع آن را انتخاب کنید.
سشوار خانگي پاناسونيك مجهز به باد سرد و با سه درجه متفاوت دما و سرعت يكي از محبوب‌ترين محصولات بازار آرايشي است. اين دستگاه با 2000 وات قدرت و با دو سري، متمركزكننده و ديسپانسر و البته سيستم يون‌ساز براي از بين بردن حالت الكتريسيته موها، درخشش و مقاوم ماندن مو در برابر حرارت و گرما در صدر جدول فروش سري سشوارهاي خانگي پاناسونيك قرار دارد. توليد باد سرد هم از ويژگي‌هاي ديگر اين دستگاه است كه براي افرادي كه به دنبال دستگاهي قدرتمند و همه كاره براي مصارف روزانه خود هستند، انتخاب مناسبي محسوب مي‌شود.ایران پاناسونیک


کلمات کلیدی: ایران پاناسونیک
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین