تاریخ امروز: جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 1802
بازدید دیروز: 1395
بازدید هفته: 12097
بازدید ماه: 7410
بازدید کل: 2432088
تاریخ انتشار مقاله: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ --- ۱۵:۳۱ تعداد مشاهده: 515 بار
دسته مقاله:
نرم افزار TeamViewer عنوان مقاله:
مدیر ارشد توسط:
نرم افزار TeamViewer چکیده مقاله:

نرم افزار TeamViewer

 
نرم افزار TeamViewer برنامه ای معتبر و مشهور است برای کنترل، هدایت و به عبارتی همان ریموت از راه دور رایانه ها روی بستر اینترنت. این نرم افزار متعلق به شرکتی آلمانی با نام "TeamViewer GmbH" که تا چند سال پیش فقط قابل خریدن بود ولی اکنون می توان آنرا برای مصارف شخصی به رایگان دانلود و استفاده کرد. کاربرد این نرم افزار در خدمات رسانی سانترال زمانی مشخص می شود که شما مشتریان عزیز از فواصل جغرافیایی گوناگون با ما تماس گرفته و درخواست برنامه ریزی، رفع ایراد و هر گونه خدماتی که از راه دور قابل انجام بر روی دستگاه های سانترال شما باشد را دارید. در این حالت، تیم فنی ما با استفاده از این نرم افزار (نکته: همانطور که به آن اشاره شد، شما هم باید این برنامه را بر روی سرور خود نصب کنید) مانیتور شما را مشاهده و در واقع انگار کارشناسان فنی در محل شما حضور پیدا کرده باشند، اقدام به ارائه خدمات می کنند.
اصلا نگران نباشید، چرا که دو طرف می توانند با نصب و بکار گیری این نرم افزار، فقط از طریق رد و بدل رمز عبور موقتی (با هر بار بستن برنامه توسط شما، رمز مشاهده سیستمان تغییر خواهد کرد)، رایانه‌های خود را به روشی امن با یکدیگر مرتبط سازند که یک کاربر (طرف فعال) تصویر مانیتور کاربر دیگر را از دور ببیند و به تمامی عملکردهای رایانه او دسترسی داشته باشد. در این برنامه تمامی کارهایی که فرد وارد شونده به سیستم شما انجام می دهد توسط صاحب سیستم قابل مشاهده و کنترل است. هر کلیک و هر حرکت ماوس فرد، از طرف صاحب کامپیوتر قابل مشاهده است و هر زمان که بخواهید می تواند کنترل را به دست بگیرید و فرد وارد شونده را تنها با بستن نرم افزار TeamViewer از سیستم خود اخراج کنید. در حالی که حمله ها (Hack) هیچ هشدار یا پیامی به قربانی نمی دهد و در سکوت کامل به کامپیوتر کاربر نفوذ انجام می شود و نیاز به هیچگونه اجازه ای وجود نداشته و عملاً مالک سیستم، نمی تواند چیزی را متوجه شود
دریافت و آموزش این نرم افزار: پس از دانلود نرم افزار TeamViewer و نصب آن به شما یک ID و Password تعلق می گیرد که اگر این مشخصات را در اختیار فردی که او نیز همین نرم افزار را نصب کرده است قرار دهید می تواند وارد کامپیوتر شما شده و با نظارت شما اقدام به فعالیت نماید. شما می توانید با خارج شدن از این نرم افزار، سطح دسترسی فرد مقابل را از سیستم خود قطع کنید. با هر بار بستن و باز کردن نرم افزار، یک Password جدید به شما تعلق می گیرد که اگر می خواهید فرد مورد نظرتان دوباره وارد کامپیوتر شما شود، باید Password جدید را در اختیار وی قرار دهید. برای استفاده از این نرم افزار لازم است سرعت اینترنت هر دو نفر مطلوب باشد و ترجیحا هنگام استفاده از آن، هیچگونه دانلودی صورت نگیرد تا افت سرعت در سرعت اینترنت ایجاد نشود.


ایران پاناسونیککلمات کلیدی: پاناسونیک - ایران
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین