تاریخ امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷  
منوی اصلی
آمار سایت
بازدید امروز: 1407
بازدید دیروز: 940
بازدید هفته: 3520
بازدید ماه: 30634
بازدید کل: 2563159
تاریخ انتشار مقاله: سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ --- ۱۵:۲۴ تعداد مشاهده: 568 بار
دسته مقاله:
معرفی تلفن فوق کاربردی و دوکاره ی پاناسونیک ژاپن KX-TG3661 عنوان مقاله:
مدیر ارشد توسط:
معرفی تلفن فوق کاربردی و دوکاره ی  پاناسونیک ژاپن KX-TG3661 چکیده مقاله:

معرفی تلفن فوق کاربردی و دوکاره ی پاناسونیک ژاپن KX-TG3661

معرفی تلفن فوق کاربردی و دوکاره ی  پاناسونیک ژاپن KX-TG3661
اخیراٌ پاناسونیک تلفنی بی سیم را برای استفاده در خانه طراحی کرده است که به شما اجازه ی استفاده از هندست آن را در فاصله ی بیش از 50 متر(در داخل خانه) و 300 متر(در فضای بیرونی) به دور از ایستگاه پایه ی تلفن و بدون هیچگونه کاهش کیفیت صدای تماس به ما میدهد.همچنین از این تلفن میتوان به عنوان یک تلفن معمولی نیز استفاده کرد چرا که مجهز به یک هندست سیمی نیز میباشد.
 ایستگاه پایه ی KX-TG3661 را میتوان به عنوان یک تلفن عادی با هندست سیمی استفاده کرد. صفحه ی شماره گیری در این مدل بر روی ایستگاه پایه به گونه ای تعبیه شده که اجازه ی شماره گیری سریع و دقیق را برای شما فراهم میسازد. صفحه نمایش LCD 2.05 اینچی در این مدل، امکان مشاهده ی اطلاعات بر روی صفحه را به صورت واضح و بزرگ فراهم ساخته است.
از این تلفن دو کاره میتوان به عنوان ایستگاه پایه ای برای هندست های بیشتر بی سیم نیز استفاده کرد. بدون شک این مدل را میتوان تلنی همه کاره دانست که برای مکان هایی مناسب بوده که به یک تلفن ثابت نیز نیاز است و در صورت نیاز بتوان با استفاده از هندست های بی سیم نیز و تبدیل تلفن به یک ایستگاه پایه از آن استفاده کرد.
با توجه به این ویژگی ها، میتوان این مدل را برای دفاتر کاری بسیار ایده آل دانست. شرایطی را در نظر بگیرید که در یک دفتر کاری،مشغول به بررسی موجودی های انبار هستید و تماس تلفنی بسیار ضروری نیز با شما گرفته شده است. بدون نیاز به حضور در کنار تلفن، میتوان از هندست بی سیم آن برای پاسخگویی به تماس در همان محل انبار استفاده کرد. از آنجایی که پایه ی بکار رفته برای هندست بی سیم در این مدل، جریان برق خود را به صورت مستقیل تأمین میکند، میتوان در هر مکانی آنرا به صورت مستقل از ایستگاه پایه شارژ کرد. این مدل قابلیت پشتیبانی از بیش از شش هندست بی سیم را فراهم ساخته است.
این مدل مجز به صفحه نمایش 1.8 اینچی LCD بوده که قابلیت خواندن اطلاعات بر روی صفحه را بدون هیچ گونه مشکلی در خواندن فراهم ساخته است. همچنین  کلید های بکار رفته در صفحه ی شماره گیری، با فاصله در کنار هم قرار دارند تا شماره گیری آسان را نیز برای کاربران فراهم سازند.
سیستم تمای دیجیتال منشی تلفنی در این مدل، قادر به پخش پیام های دریافتی بر روی هر کدام از هندست های تلفن میباشد. اسپیکر های بکار رفته در هندست بی سیم این مدل، از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بوده که اجازه ی مکالمات بدون سیتم را به صورت شفاف و واضح و بدون وجود هیچ نویزی فراهم ساخته است.
ین مدل همچنین مجهز به یک بلندگوی داخلی در ایستگاه پایه ی خود میباشد که مجهز به تغییر سستم پاسخگویی از حالت هندست سیمی بر روی گوشی به هندست بدون سیم میباشد. این مدل مجهز به سیستم ادامه ی کار در صورت قطع برق میباشد. حافظه ی ذخیره سازی در این مدل، قادر به ذخیره ی صد  نام و تلفن میباشد. همچنین از 16 نوع زنگ تماس در این مدل استفاده شده است که میتوان بر اساس سلیقه ی خود هر کدام را به صورت دلخواه برای تلفن استفاده کرد.
به منظور استفاده ی بهینه از صرف انرژی، در این مدل از تکنولوژی Eco Ideas پاناسونیک استفاده شده است، که باعث کاهش 34 درصدی مصرف انرژی می­گردد.پاناسونیک این تلفن را در دو مدل دو گوشی KX-TG3661 و مدل سه گوشی KX-TG3662 تولید نموده است

ایران پاناسونیک


کلمات کلیدی: پاناسونیک - ایران
کلیه حقوق این مجموعه متعلق به وب سایت ایران پاناسونیک می باشد.
طراحی وب، سئو و پشتیبانی: توسعه فناوری اطلاعات جهان افزار نوین